Sublue Hagul

TOP 5 v kategorii Podvodní skútry

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Sublue Hagul

Posilněte atmosféru s jedinečným podvodním skútrem Hagul poháněným technologií Sublue. Tento inovativní kousek je jednoduchý na používání, přesný, čistý a praktický pro každé...
8 990 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka Divers-direct.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Popis produktu

Posilněte atmosféru s jedinečným podvodním skútrem Hagul poháněným technologií Sublue. Tento inovativní kousek je jednoduchý na používání, přesný, čistý a praktický pro každé...

Parametry produktu

Výrobce
Výkon
315 W
Hmotnost
3,5 kg
Výdrž
50 min
Rychlost
5,04 km/hod
Počet rychlostí
2

Parametry produktu

Výrobce
Výkon
315 W
Hmotnost
3,5 kg
Výdrž
50 min
Rychlost
5,04 km/hod
Počet rychlostí
2

Popis produktu

Posilněte atmosféru s jedinečným podvodním skútrem Hagul poháněným technologií Sublue. Tento inovativní kousek je jednoduchý na používání, přesný, čistý a praktický pro každé vodní dobrodružství. Ergonomická rukojeť byla navržena pro pohodlný úchop, takže ji můžete používat celé hodiny, aniž by vás bolely ruce nebo jste se cítili rozbolavělí. Váží 3,5 kg, takže jej snadno umístíte do cestovní tašky.

Představení

Podvodní skútr Hagul EZ je pečlivě navržená plavecká pomůcka navržená tak, aby dětem i dospělým umožnila najít ve vodě spoustu nových zážitků a radosti. Navržen s dlouhou výdrží baterie 50 minut, stejně jako se 2 různými úrovněmi rychlosti a několika bezpečnostními ochranami, umožňuje uživateli plavat ve vodě bez námahy.

Toto zařízení je uživatelsky přívětivé, dokáže se snadno ovládat i začínajícím uživatelům, kterým pomůže užít si pobyt pod vodou podle svých představ.

Toto zařízení může uživatel bez námahy ovládat a snadno jej spustit a zastavit pohodlným stisknutím a uvolněním aktivačního tlačítka. Výkonný motor se 2 praktickými možnostmi rychlosti. Uživatelé mají k dispozici dvě různé možnosti rychlosti, které jim umožňují libovolně ovládat rychlost motoru a dosáhnout uspokojivých výsledků v různých vodních prostředích a aktivitách. Prodloužená výdrž baterie 50 minut.Díky vestavěné lithium-iontové baterii se toto zařízení vyznačuje působivou výdrží baterie, která uživatelům umožňuje užívat si čas strávený ve vodě co nejdéle.Několikanásobná bezpečnostní ochrana.Toto zařízení je vybaveno patentovanou vodotěsností, indikátory napájení a ochranou proti úniku vody.inteligentním vestavěným čipem pro správu baterie a bylo podrobeno více než 60 přísným testům, které vás chrání pokaždé, když si zařízení vezmete s sebou do vody.

  • výkon 315 W
  • maximální hloubka 15 metrů
  • akumulátor 98 Wh, Lion
  • dvě rychlosti
  • výdrž až 50 minut při běžném používání
  • váha 3,5 kg
  • nabíjení vnějším konektorem bez nutnosti otevírat skútr

balení obsahuje :

  • skútr Hagul
  • nabíječku
  • akumulátor

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Info v obchoduZdarma370 recenzíDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.